Masz pytanie? Zadzwoń do nas  +48 501 799 314

Nasze usługi światłowodowe
Zapraszamy do zapoznania się z usługami instalacji światłowodowych jakie jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa na terenie miast: Łódź, Warszawa oraz w całej Polsce.

TELMAR jest przedsiębiorstwem wykonującym usługi (instalacje światłowodów) dla klientów instytucjonalnych i osób prywatnych na terenie całego kraju. Dysponujemy technologią pozwalającą na dotarcie w najdalsze i najtrudniej dostępne miejsca w Polsce. Nie boimy się wyzwań i przyjmujemy również zlecenia z zagranicy, choć nie stanowią one znaczącej części naszego portfolio.

Spawanie przewodów i pomiary sieci światłowodowych (instalacje światłowodowe)

img

W nowoczesnych, wysokowydajnych łączach światłowodowych jednym z najistotniejszych elementów takiej sieci jest prawidłowe i dokładne zespolenie przewodów. Źle wykonane łącze to straty sygnału rzędu kilku, kilkunastu dB. Najefektywniejszem połączeniem takich przewodów jest ich zespawanie czyli wykonanie połączenia nierozłącznego.
Przy planowaniu i budowie sieci strukturalnych bardzo ważne jest wykonanie jej pomiarów. Daje to niezbędne informacje na temat parametrów sieci, czy budowana sieć ma właściwą przepustowość i tłumienność. Pomijając ten etap nie można zagwarantować poprawnego działania sieci, a także nie można przeprowadzić certyfikacji okablowania. Istotne jest również wykonanie pomiarów wstępnych przed rozpoczęciem montażu kabli. Pozwala to na wykrycie uszkodzeń kabla, które mogło powstać podczas niewłaściwegoo transportu lub załadunku.

Nasza firma wykona dla Państwa:

  • spawanie przewodów światłowodowych jednomodowych i wielomodowych z centrowaniem do rdzenia przy użyciu najnowocześniejszej na rynku spawarki FURUKAWA FITEL S177A.
  • pomiary tłumienia sygnału miernikiem reflektometrycznym NOYES M200 QUAD przewodów jedno i wielomodowych
  • nowe instalacje oraz serwisujemy i naprawiamy istniejące

Zatem, jeśli jesteś zainteresowany spawaniem światłowodów lub spawaniem instalacji światłowodowych, potrzebujesz: długodystansowe sieci światłowodowe, sieci optyczne w architekturze FTTx, sieci optyczne budynkowe tradycyjnye lub w technologii VertiCasa, pomiary optyczne (transmisyjne, reflektometryczne), pomiary sieci FTTx, pomiary gniazd (sieci EPON, GPON, GEPON), montaż oraz instalacja szaf kablowych, przełącznic, budowa kanalizacji teletechnicznej, osadzanie studni, budową i konfiguracją sieci komputerowych to zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi technikami. Oferujemy również wdrażanie całościowych rozwiązań światłowodowych, korzystając z zagranicznych doświadczeń od wybudowania infrastruktury stacyjnej, aż po etap instalacji sieci dystrybucyjnej. Stosujemy rozwiązania techniczne wiodących koncernów branży telekomunikacyjnej. Każdy etap realizowanych prac jest przeprowadzany z największą pieczołowitością. Referencje jakie otrzymaliśmy od naszych klientów oraz ich pełna satysfakcja są dowodem na to, że praca z tak wymagającymi elementami jak światłowody, ich spawanie to jest to co robimy najlepiej. Każdy klient, również Ty, jest traktowany przez TELMAR Spawanie Światłowodów z indywidualnym podejściem do projektu, maksymalnym zaangażowaniem i profesjonalizmem jaki możemy zaoferować naszym partnerom biznesowym. Tworzymy instalacje światłowodowe, dla naszych klientów, z pełnym profesjonalizmem, z zachowaniem norm oraz zasad konstrukcyjnych. Banki, urzędy administracyjne, placówki użyteczności publicznej, szkoły, budynki przemysłowe to tylko nieliczne z miejsc, w których musi się znaleźć sieć światłowodowa. W dzisiejszych czasach nie sposób wyobrazić sobie funkcjonowania praktycznie każdej gałęzi gospodarki bez dostępu do szybkiego transferu danych. Nasza firma wykonuje instalacje światłowodowe w budynkach biurowych oraz mieszkalnych, zarówno na etapie budowy jak i w ramach modernizacji infrastruktury sieciowej. Dlatego też, jeśli interesuje Cię wdrożenie sieci strukturalnej, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Aby uzyskać wyczerpujące informacje na temat naszych usług, terminów wykonania prac i innych prosimy o kontakt z naszym biurem. Zpraszamy.

contact

Chętnie służymy radą i pomocą.
Skontaktuj się z nami a uzyskasz wyczerpujące informacje o usługach i systemach jakie oferujemy.