Masz pytanie? Zadzwoń do nas  +48 501 799 314

Nasza firma zajmuje się nie tylko wykonywaniem od podstaw wszelkich instalacji lan czy sieci komputerowych, ale i ich serwisowaniem. Nasze kompleksowe usługi wykonywane są na terenie dwóch miast – Łódź oraz Warszawa.

Wszelkie prace serwisowe wykonujemy dla klientów indywidualnych, świadcząc jednorazową usługę, jak i dla klientów biznesowych, proponując pakiety wsparcia w zależności od zapotrzebowania i awaryjności sprzętu. Zespół naszych specjalistów może z powodzeniem pochwalić się setkami zrealizowanych usług serwisowych, za każdym razem cechując się dokładnością, wiedzą i niezwykłym doświadczeniem. Nie poprzestajemy jednak na informacjach, które już pozyskaliśmy, stale rozwijając możliwości i wiedzę, realizując m.in.:

img

• Instalacje CCTV

• Instalacje PPOŻ

• Instalacje światłowodowe

• Sieci komputerowe LAN

• Kamery przemysłowe (doradztwo w zakupie oraz kompletny montaż, usuwanie awarii)

TELMAR to grupa specjalistów, która wykonuje projekty sieci komputerowych, posiadamy odpowiednie zaplecze do budowy oraz serwisowania w/w sieci. Dysponujemy nowoczesną technologią, która pozwala nam podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń. W odróżnieniu od serwisów konkurencyjnych – nie boimy się wyzwań, podejmując się również takich, które na pierwszy rzut oka wydają się niemożliwe.

Ponadto oferujemy nowoczesne usługi jak np. spawanie światłowodów. Dysponujemy sprzętem (spawarka FURUKAWA FITEL S177A) do wykonania spawów na światłowodach jednomodowych jak i wielomodowych z centrowaniem do rdzenia, gwarantując stabilność i bezawaryjne korzystanie w przyszłości. Wykonujemy również pomiary sieci zbudowanych ze światłowodów. Złe zespolenie elementów może skutkować utratą sygnału i gorszymi wynikami w działaniu sieci. Właściwa przepustowość, którą jesteśmy w stanie wyregulować oraz wykrycie uszkodzeń światłowodów, które mogły być spowodowane niewłaściwym transportem bądź przechowywaniem, pozwolą Państwu na maksymalne wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych w firmie.

Zachęcamy do nawiązania kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Po zapoznaniu się z problemami, dokonamy wstępnej wyceny oraz przedstawimy możliwe rozwiązania. W ten sposób będą mogli Państwo wybrać taką opcję, która będzie odpowiednia dla potrzeb oraz możliwości finansowych. Na bieżąco informujemy o postępach prac, trzymając się ściśle określonego planu budżetowego jak i oddajemy działające systemy na czas.

Aby uzyskać wyczerpujące informacje na temat naszych usług, terminów wykonania prac i innych prosimy o kontakt z naszym biurem. Zpraszamy.

contact

Chętnie służymy radą i pomocą.
Skontaktuj się z nami a uzyskasz wyczerpujące informacje o usługach i systemach jakie oferujemy.