Masz pytanie? Zadzwoń do nas  +48 501 799 314

TELMAR to zespół specjalistów branży światłowodowej z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w pracach na ternie miast: Łódź, Warszawa i na polskim rynku.

Jesteśmy firmą z wyłącznie polskim kapitełem. Działamy na rynku od 1995 r. Nasza kadra to zespół najwyższej klasy speclistów w branży. Swoją wysoką pozycję rykową budowaliśmy przez wiele lat i staramy się ją utrzymać poprzez naszą rzetelną pracę oraz sukcesywne zdobywanie doświadczenia zawodowego. Nieustannie pogłę­biamy naszą wiedzę uczestnicząc w cyklicznych szkoleniach branżowych w kraju i za granicą. Patrzymy w przyszłość okiem doświadczonego specjalisty, myślimy z wy­przedzeniem a to powoduje, że nasze rozwiązania będą aktualne przez wiele kolejnych lat.

img

Nasze specjalizacje

Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla wymagających klientów. Słyniemy z wyjatkowo sprawnego i dokładnego spawania światłowodów jedno i wielomodowych z centrowaniem do rdzenia. Prace te wykonywane są przez najwyższej klasy specjalitów w branży, przy zastosowaniu słynnych w świecie spawarek światłowodów FURUKAWA FITEL S177A. Dzięki fachowości naszych specjalistów i urządzeniach światowej klasy, efekty naszych prac są doceniane przez naszych zleceniodawców jako rozwiązania przyszłościowe zgodne z najnowszymi wymaganiami technologicznymi. Efekty naszych prac nie ustępują w żaden sposób rozwią­zaniom oferowanycm przez czołowych usługodawców tej branży w kraju i na świecie.
Oprócz usługi spawania światłowodów, projektujemy i wdrażamy instalacje telewizji przemysłowej CCTV oraz systemy monitoringu przemysłowego. Realizujemy wszelkie projekty począwszy od statycznej kamery przed wejściem a skończywszy na złożonych systemach automatycznie śledzących ruchy osób niepowołanych.
Kolejną dyscypliną, w której zasugujemy na miano eskpertów jest tworzenie wysoko wydajnych sieci komputerowych, opartych na nowoczesnej technologii światło­wodowej.

Nasza misja

W strategii naszej firmy na pierwszy plan wysuwa się dewiza pełnego zadowolenia klienta z wykonanych przez nas usług i dostarczonych urządzeń. Dlatego nie oferu­jemy urządzeń niskiej i przeciętnej jakości opierając się wyłącznie na współpracy ze sprawdzonymi partnerami handlowymim a nasze usługi wykonujemy z należytą starannością.

Certyfikaty

certyfikat 1 certyfikat 2 certyfikat 3 certyfikat 4 certyfikat 5 certyfikat 6

Wybrane prace z naszego portfolio

  • Hotel Andels w Łodzi - instalacje LAN, SSWiN, KD, CCTV
  • Muzeum Fabryki (Manufaktura, Łódź) - instalacje LAN, SSWiN, KD, CCTV
  • Budynek ORION Łódź - instalacje DSO
  • Hotel Angelo (Katowice) - instalacje LAN, SSWiN, KD, CCTV
  • NBP (Łódź) - instalacje elektryczne, SSWiN , LAN
  • Akademia Humanistyczno Ekonomiczna (Łódź) - LAN, dedykowana instalacja elektryczna, SSWiN, KD
contact

Chętnie służymy radą i pomocą.
Skontaktuj się z nami a uzyskasz wyczerpujące informacje o usługach i systemach jakie oferujemy.