Masz pytanie? Zadzwoń do nas  +48 501 799 314

Nasze usługi
Zapraszamy do zapoznania się z usługami sieci miedzianych LAN jakie jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa na terenie miast: Łódź, Warszawa oraz w całej Polsce.

TELMAR to firma wykonująca usługi (instalacje sieci opartych na przewodach miedzianych) dla klientów instytucjonalnych i osób prywatnych w miastach Łódź, Warszawa i na terenie całego kraju. Dysponujemy technologią pozwalającą na dotarcie w najdalsze i najtrudniej dostępne miejsca w Polsce. Nie boimy się wyzwań i przyjmujemy również zlecenia z poza kraju, choć nie stanowią one znaczącej części naszych usług.

Instalacje miedziane

img

Ten rodzaj sieci będący alternatywą dla sieci światłowodowych umożliwia budowę infrastruktur kablowych, opartych na przewodach miedzianych, skrętkowych, w budynkach przemysłowych i biurowych. Takie sieci wykorzystuje się w wielu systemach teleinformatycznych jak sieci LAN w budynkach, wewnętrzne sieci telefoniczne, sygnalizacyje świetnie itp.

Wykonujemy projekty, budujemy, serwisujemy i pomiarujemy ten rodzaj sieci. Dysponujemy profesjonalną wiedzą i doświadczeniem w projektowaniu, budowie i serwisie sieci teleinformatycznych w obiektach przemysłowych (obiektach biurowych, halach produkcyjnych, magazynowych itp.). Wykonaliśmy wiele instalacji opartych na kablach miedzianych dla klientów indywidualnych i i instytucjonalnych. Jedną z większych instalacji była budowa sieci teleinformatycznej dla przedsiębiorcy z Warszawy. W zakres prac wchodziła budowa i okablowanie miedziane budynków biurowych wraz z pomieszczeniami serwerowni i punktami dystrybucyjnymi, przyłączy maszyn numerycznych CNC oraz okablowania telefonicznego. Dla naszego klienta z Niemiec wybudowaliśmy szerokopasmową sieć opartą na szkielecie wykonanym kabli miedzianych dla prawie 350 stoisk handlowych oraz punktów usługowych. Instalację tę wykorzystują jest zarówno pracownicy do celów administracyjnych, jak i zapewnia klientowi łączność telefoniczą, dostęp do sieci internetowej i innych usług telekomunikacyjnych. Użycie wysokiej jakości materiałów solidna jakość montażu potwierdzona testami i pomiarami gwarantują bezawaryjną i długoletnią eksploatację zbudowanej sieci wykonanej przez Telmar. W naszych pracach stosujemy kable miedziane wysokiej jakości, przeznaczone specjalnie do sieci 10 Gigabit Ethernet (10GBase-T). Takie rozwiazanie minimalizuje przesłuch obcy (między kablami) oraz zapewnia doskonałą izolację sygnału, eliminując jednocześnie wpływ zakłóceń elektromagnetycznych. W innych praypadkach stosujemy kable krosowe - ekranowane kable krosowe PowerCat 6A wykonane z wysokiej jakości czteroparowej ekranowanej linki 26 AWG i dostępne w różnych kolorach oraz długościach. Takie kable są fabrycznie zakończone ekranowanymi wtykami RJ45 oraz zawierają wzmocnione osłony wtyków.

Aby uzyskać wyczerpujące informacje na temat naszych usług, terminów wykonania prac i innych prosimy o kontakt z naszym biurem. Zpraszamy.

contact

Chętnie służymy radą i pomocą.
Skontaktuj się z nami a uzyskasz wyczerpujące informacje o usługach i systemach jakie oferujemy.